یكشنبه 2 مهر 1396

پد گلخانه

پد گلخانه

سرمایش تبخیری بهترین حالت سرمایش برای گلخانه هاست . در این سیستم بهترین واسطه تبخیر پدسلولزی بجای پوشال است. در اغلب مناطق این نوع سرمایش حداکثر دما در طول روز را زیر 80 درجه فارنهایت   ( 26.6 درجه سانتیگراد ) حفظ می کند . همچنین اغلب گرد و غبار ، حشرات و ذرات معلق در هوا توسط پد گلخانه تصفیه می شوند .

علاوه بر این ، رطوبت حاصل از پد گلخانه ، آب مورد نیاز برای آبیاری را کاهش می دهد و رطوبت ایجاد شده توسط پد گلخانه مانع از تعرق گیاهان و خارج شدن آب حاوی مواد معدنی می شود همچنین  پد گلخانه از پژمرده شدن گیاهان جلوگیری می کند . رطوبت نسبی بالای نود درصد کاملا ایمن است و بنظر میرسد که رطوبت نسبی بین 50 تا 75 درصد بهینه باشد . این میزان رطوبت زمانی حاصل می شود که رطوبت نسبی هوای خروجی سیستم سرمایشی بین 80 تا 90 درصد باشد.

فاصله مجاز بین فن ها و پدگلخانه بین 100 تا 225ft (  30.5تا  68.8m) می باشد . در گلخانه ها ، پد سلولزی در دو طرف گلخانه نصب شده و فن ها در قسمت میانی قرار می گیرند . در برخی موارد ممکن است فن ها در سقف نصب شوند . برای اینکه توزیع هوا بین گیاهان به صورت مناسب باشد ، بهتر است فن ها با فاصله کمتر از 25ft      (  7.6m) از یکدیگر نصب شوند .

به پدهای سلولزی مدل 7090 که در سیستم سرمایش تبخیری  استفاده می شود اصطلاحا پد سلولزی گلخانه ای نیز گفته می شود .

 

 

 

 

مزایا :

  •  رشد سالم تر و پایاتر
  •  افزایش نرخ رشد و بالا رفتن بازدهی
  •  بهبود کیفی محصول
 
  از تا توضیحات
ارتفاع 120cm 200cm بنا به سفارش مشتری
عرض 60cm    
ضخامت 5cm 30cm بنا به سفارش مشتری

Copyright © 2013. koolancel.com. All Rights Reserved.
Designed By Mavi Design